Przez te kilka lat miałem okazje odwiedzić wiele  miejsc. Pomimo że każde było unikatowe, dało się zauważyć coś wspólnego – Podobne Barwy! Tym oto sposobem powstały poniższe filmy.

KAŻDY W INNYM I O INNYM KOLORZE.

Najbardziej naturalny z kolorów, utożsamiany od zawsze z przyrodą. W pochmurne dni  głęboki i butelkowy a rozświetlony promieniami słońca nasycony niczym szmaragd. Dominuje nie  jeden krajobraz,  jest go bez wątpienia najwięcej  i oby tak zostało jak najdłużej!

Jeśli chodzi o niebieski to moim faworytem jest ten który pojawia się na niebie tuż przed wschodem oraz zaraz po zachodzie słońca. Wprowadza ciszę i spokój kolorując dosłownie wszystko swoją barwą. PS – Kolor Roku 2020 -PANTONE 19-4052 Classic Blue.

Najbardziej kobiecy ze wszystkich kolorów. Zdecydowanie jest to kolor radosny i wesoły. Te skojarzenia są wyraźnie widoczne w wyrażeniu „patrzeć przez różowe okulary” Jest ono używane w stosunku do osób optymistycznie nastawionych do świata, niemartwiących sie problemami i myślących pozytywnie.

Jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Kojarzony z pozytywnymi uczuciami i zakochaniem. Z ciekawostek 77% procent flag, ma w swoich barwach czerwień a w Azji kolor ten symbolizuje szczęście.

Barwa ta ma charakter pozytywny i poprawia nastrój. Żółte są przecież słońce i piasek, wiec naturalnie kojarzy nam się z ciepłem, latem i wakacjami. Kolor ten przywołuje wiele pozytywnych emocji jak radość, śmiech czy zabawa. Może kojarzyć się przez to również z dobrymi wspomnieniami.

HELLO@JHFILMUJE.COM
(48) 508359573
RAWICZ , POLAND 

©2020 JHFILMUJE. POLITYKA PRYWATNOŚCI